Nieuws

Sjoerd versterkt RevaMed met Wmo-expertise

Sinds 1 juni verwelkomen we Sjoerd Barink als nieuwe Product Specialist/ Account Manager bij RevaMed.

Sjoerd brengt veel ervaring mee op het gebied van de Wmo en heeft een sterke focus op duidelijke communicatie, korte lijnen en passende oplossingen voor klanten en cliënten. Met zijn positieve en empathische houding wil hij bijdragen aan het waarborgen van kwaliteit, nu en in de toekomst.

Ook persoonlijk leren we Sjoerd graag kennen: in zijn vrije tijd maakt hij graag mooie ritten op zijn racefiets of gravelbike. Daarnaast geniet hij van vakanties in Italië en is hij vooral trots op zijn gezin: zijn vrouw en twee dochters.

De komende periode staat voor Sjoerd in het teken van kennismaken en inwerken. Heb je een vraag of wil je alvast kennismaken? Neem gerust contact met hem op.

E-mail: sjoerd@revamed.com
Telefoon: 06-1427 2511

Welkom Sjoerd, we wensen je veel succes en werkplezier bij RevaMed!

Deel dit bericht

Blijf op de hoogte

We houden je graag op de hoogte van alle ontwikkelingen binnen en rondom RevaMed. Schrijf je in voor de gratis nieuwsbrief!